Vtipy O sexu

121.
Přijde po ránu dcera domů a říká mamince: maminko, já se cítím jako slunečnice! Maminka: tak krásná a rozkvetlá? Dcera: ne, tak plná semen


122.
Prijde novy sef do sve kancelare, kde prebira misto po minulem rediteli. Pritom ho ten stary reditel poucuje, co a jak, a prijdou na tema sekretarky... Ten stary reditel rika: "Az si budes chtit ... sroubnout, musis rict sekretarce, ze chces napsat dopis do Istanbulu..."
Novy reditel se sice divi, ale poslechne ho a na druhy den rika sekretarce:
"Evo, chtel bych napsat dopis do Istanbulu !"
"Pane rediteli, zrovna nemuzu, mam cervenou pasku ve stroji ..."
Reditel se divi, ale nerika nic. Za tyden prijde sekretarka:
"Uz jsem si vymenila tu pasku, muzeme to napsat ..."
"Neni treba, zvladl jsem to rucne..."
"Ooo, kdybych vedela, ze to tak specha, vyridili bychom to ustne..."


123.
Syn se pta: Proc jsem cerny, kdyz ty i tata jste bili? Matka: Byli jsme na svatebni ceste u more a na plazi se strhla takova mrdacka, ze bud rad, ze nejsi tulen!


loading...
124.
Pane doktore, jak má vypadat správný orální sex? ptá se pacient v sexuologické poradně. "No… jak bych vám to řekl. Prostě při dobrém provedení orálního sexu toho musí mít vaše partnerka plné zuby."


125.
U silnice stojí trpaslík a stopuje. Vidí ho kolemjedoucí řidič a řiká si, proč bych ho nesvez. Zastaví a trpaslík na něj najednou s pistolí a křičí: "Honem, udělej se nebo tě zastřelím." Chlap ho poslechne. Trpaslík ale znovu: "Udělej se ještě jednou." A takhle mu to poručí asi šestkrát a po sedmý už chlap křičí: "Klidně mě zastřel ty jeden šílenej trpaslíku. Já už prostě nemůžu." Trpaslík schová pistoli a zavolá do křoví: "Sněhurko, pojď, pán tě vezme do Prahy."


126.
Farmar a jeho zena vecer sedi v posteli. Ona strikuje a on cte nejaky odborny casopis. Najednou zvedne hlavu a rika zene: "Vis, ze tady pisou, ze clovek je jediny druh, jehoz samice pri milovani dosahuji orgasmu?" Zena se na nej podiva, jiskry v ocich, svudny usmev na rtech, a rika: "Dokaz to!" On se trochu zamraci, pak rika, ze teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatimco ona sedi na posteli zmatena a nevi, ktera bije. On se vrati za pul hodiny, zpoceny a unaveny, a rika: "No, ani krava ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u te svine nevim, ona kvici skoro porad, tak to nepoznam."


loading...
127.
Dámská ňadra dělíme na tyto velikosti:
A - Angrešt
B - Bluma
C - Citrón
D - Dýně
E - Extra dýně
F - Fuj to sem se lek.


128.
Víte jaký je rozdíl mezi onanií a sportkou?
Žádný. Stačí 6 dobrých tahů a máte v rukách miliony.


129.
Jak se soulozi na EuroTel? Lehnes si a celou noc cekas, protoze partnerka je docasne nedostupna.


130.
Každý panák chlastu zkracuje život o 5 minut! Každý sexuální styk ho prodlužuje o 3 minuty!
Takže frajere sexuj - jde ti o život!


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie Z pohádek nebo O škole.