Vtipy O sexu

131.
Pro koho jsou ženský?
Pro sraby, kteří si to sami neumí pořádně udělat.


132.
Šuká komár krávu a letí kolem vosa.Vosa přiletí ke krávě a povídájí"krávo,šuká tě komár"kráva nic.Tak to zkusí znovu"povídám krávo šuká tě komár"kráva zase nic!Tak jí vosa píchne do prdele,kráva zabučí a komár na to"Jo beyby to je vono řvi u toho jo jo……


133.
Povida kolega kolegovi: "Hele, ze soustas s moji starou, to mi nevadi, ale zes ji ukazal, ze to jde i dvakrat za sebou, tos mi teda nasral!"


loading...
134.
Manželský pár se ráno probudí a ona říká: Miláčku, já měla tak nádherný sen. Manžel je zvědavý a ptá se jaký, že měla sen. Odpovídá mu: No, viděla jsem kbelík plný mužského přirození, všechny údy byly tak velké a chtivé a vůbec připravené. To on už to vevydrží a ptá se, zda tam byl i ten jeho. Ona mu říká: Ano, byl úplně na dně toho kýble, malý, odvařený a škaredý. Jeho to popudí, ale mlčí. Dalšího rána se probouzi s tím, že jemu se zdál sen, oznamuje to manželce a ta zvědavá se táže jaký sen se mu zdál. Zdálo se me, že vidím kbelík, ale plný ženského přirození, všechny tam byly takové uzounké, oholené, růžové a zkrátka k pomilování. Ona se ptá, zda tam byla i ta její. On odpovídá suše: No, v té tvoji stál ten kýbl.


135.
Ona: "Miláčku, miluješ mě?"
On: "Jasně, nebo si myslíš, že dělám kliky?"


136.
Přiběhne pán na nádraží, má dlouhý baloňák a onanuje.
Výpravčí na něj volá: "Pane, zbytečně se honíte, už to ujelo."


loading...
137.
Někdo zazvonil. Mladší sestra šla otevřít dveře a když uviděla, kdo to je, zavolala na svou starší sestru: "Janóóó, máš tady sedmapůlcentimetru."


138.
Jedno varle říká druhému:
"Jde ženská."
"Jak to víš?"
"Šéf se zvedl."


139.
Nymfomaka si podá inzerát "Hledám supervýkoného milence, který vydrží co nejdéle." Druhý den přijde atraktivní blonďák a píchá jí 8 hodin, pak z ní celý vysílený spadne. Nymfomanka:"Snažil ses, ale nic moc zkusím někoho jiného."
Další den přijde nařachanej brunet píchá jí 20 hodin non-stop pak odpadne. Nymfomanka:"No docela dobrý ale ještě zkusím dalšího adepta." Další den přijde asi sedmdesátiletej děda a nymfomanka se ptá:"Dědo co tu děláte?" dědula odpoví:"Já jdu na ten inzerát." Nymfomanka:" Tak to pojťe zkusit." Dědek jí mrdá 48 hodin a pak z ní sleze a řiká:"Teď mě týden neuvidíš." "Copak miláčku Ty někam jedeš?" Ne budu tě píchat zezadu!"


140.
Pepa s Frantou se už znali dlouho. Jednou se v hospodě rozpovídali o svém pohlavním životě.
"Mám rád svou ženu," řekl Pepa, "ale po tolika letech už je to nuda. Hele, co kdybysme si to pro jednou prohodili? Kde se píše, že musíme být s ženou furt spolu?"
Franta souhlasil a šli se zeptat svých manželek co oni na to. Po nějaké době souhlasili.
Minul večer a noc.
"Tak co, jaký to bylo?" Ptá se ráno Pepa Franty.
"Skvělý," Franta na to, "mělo bysme to provozovat častějc."
"Taktak, poď, pudem se zeptat manželek, jak se to líbilo jim."


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O jídle nebo Vtipy v angličtině.