Vtipy O Pepíčkovi, vtipy o Pepíkovi

151.
Děti ve škole měly říkat přísloví a co z nich vyplývá. Toníček říká, že tatínek se se sousedem pohádal a vykopal před domem jámu. Ale ráno, když spěchal do práce na ni zapomněl a spadl do ní a z toho vyplývá, že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Mařenka na to, že, když přišla ze školy domů, babička pekla koláče a protože jí nepomohla, žádný nedostala a tedy z toho vyplývá, že bez práce nejsou koláče. Do třetice Pepíček: "Narodilo se nám miminko, včera, když jsem přišel domů, maminka mu dávala pít z prsu a z toho vyplývá, že vlk se nažral a koza zůstala celá!"


152.
Maly Pepíček jede s maminkou v tramvaji. Sedí jí na klíně a paní, sedící vedle maminky, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček. Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka. Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl. "A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček. "Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jinym ptákem jste to nezkusila?"


153.
Ve škole se Pepíček ptá paní učitelky: Máte prsa? Ano mám, Pepíčku, mám. A proč je nenosíte?


154.
Paní učitelka se ptá dětí, čím by chtěly být. Pepíček zvedne ruku a říká: já bych chtel být hracím automatem. Paní učitleka: a proč právě hracím automatem? No, protože automat nic nedělá a jenom bere peníze.


155.
Pepíček je ve škole celý zaražený, což je zcela nenormální. Po vyučování k němu přijde paní učitelka a ptá se: "Něco se stalo, Pepíčku?"
A Pepíček říká: "Já se Vám to, paní učitelko, bojím říct."
"Ne, Pepíčku, to mi musíš určitě říct!"
"Tak dobrá - u nás doma se stala vražda nějakého pána"
"A jak se to stalo, Pepíčku?"
"No šel jsem v noci na záchod kolem ložnice rodičů a slyším tatínka, jak říká mamince: "Tomáš Marný, ten už nevstane!"


156.
Přijde Pepíček za maminkou a povídá:
Mami, děda se oběsil ve sklepě!
Proboha to ne!
Apríl!-ve stodole.


157.
Před školou stojí Pepíček a brečí. Přijde k němu učitelka a ptá se, proč brečí. "Protože před chvílí šel do školy pan ředitel, upadl na naší klouzačce a zlomil si nohu." "No tak nebreč, on se brzo uzdraví." "Já vím, ale všichni kluci ze třídy to viděli, jenom já ne."


158.
Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku,přijď dneska večer k nám,nikdo nebude doma."
Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní...
a nikdo není doma…


159.
Pepíček dostane od tety krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?"
"Nevim."
"Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?"
"Neříkej, že je to všechno."


160.
Pepíček a maminka jdou do obchodu a pepíček vidí na zemi stovku a říká mamince: mami tam je na zemi stovka. A maminka říka pepíčku ty víš že se ze zemně věci neberou. Maminka a Pepíček jdou s obchodu a maminka uklouzne a říká pepíčkovi: pepíčku pomožmi vstát a pepíček říká mami ale tys mi říkala že se ze zemně věci neberou.


1-10   11-20   21-30   31-40   41-50   51-60   61-70   71-80   81-90   91-100   101-110   111-120   121-130   131-140   141-150   151-160  

Zkuste take vtipy z kategorie Sprosté a perverzní nebo Doktorské.