Vtipy O sexu

181.
Nemec, Cech a Polak prijdou do Bordellu.
Nemec si jde "zaprcat"
Cech si jde vypit pivo
Polak si prisel vyzvednout manzelku


182.
On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou
ona povídá:
"Hafni!"
On:
"Haf!"
Ona zase:
"Hafni!!!"
"Haff!!!"
Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká:
"Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"


183.
Mezi vězně přibyde nováček. Kápo si ho vezme stranou a ptá se. Koho budeš dělat, tátu nebo mámu? Ten chudák celej vykulenej nejdřív neví, alo potom jen tak plácne; tátu. Tak máš na pryčně to vrchní místo, řekne kápo, já jsem máma a jde si po svým. Nováček chvíli přemýšlí, jistli si nevybral špatně, ale protože se teprve zajíždí, tak to taky nechal bejt. Večer, když zalehnou, mu to stále vrtá hlavou, no ale usne. Asi kolem půlnoci se ozve: "táto, spíš"? Nováček se probere, neví jestli má odpovědět, ale potom zašeptá: "nespím, mámo". A dole se ozve: "tak polez dolu, vykouříš mámě čuráka".


loading...
184.
Odchazi chlap z nocniho klubu a holka na nej vola z okna: Mas vubec potvrzeni ze nemas AIDS? Mam! Tak ho zahod!!!


185.
Do bordelu přijde černoch, popadne holku a jde s ní na pokoj. Když vyndá nářadí, holka zbledne a začne koktat. "Proboha, to snad nemyslíš vážně? Takovýho hada do mě přece nemůžeš nasoukat, vždyť mi něco uděláš! Víš co? Já to ho raději vykouřím, jo?" "Tak si to můžu udělat taky a bez tebe."


186.
Jebe bracha se segrou a segra rika: Bracho jebes lip nez fotr!
A bracha na to: Jo matka to taky rikala!


loading...
187.
Povídají si dvě ženy: "Díváš se svému manželovi do očí při milování?"
" Jednou jsem to zkusila a bylo to hrozné."
"Proč?"
"Stál mezi dveřmi."


188.
Šetnáctka přijde domů a že je v jiným stavu. Máma začne dělat dusno, až z ní vypáčí, že je to s nějakým vojákem. Matka, žena činu, vezme dceru, dotáhne ji do kasáren, nechá si nastoupit všechny kluky a táhne holku před nima, aby ukázala na otce. Holka chodí a jen si mumlá: "Tenhle to nebyl, tenhkle asi taky ne, tenhle ne, tenhle ty, hele, mami, když tě řízne cirgulárka, řekni mi, kterej zub to udělal."


189.
Na pláži je rodina. Tatínek, maminka a synáček. Tatínek pojednou dostane chuť na maminku a tak se zabalí do deky a dají se do toho. Najednou se ptá synáček tatínka: Tatí co to děláš?? Nafukuju maminku aby se nám ve vodě neutopila. Aha,..... říka chlapec. To je dobře včera maminku nafukaoval pan palvčík a dokonce zkoušel jazykem jestli neuchází..


190.
Opaluje se nahá žena na balkóně. Najednou ji z horního patra přijde moták na provázku a na lístku je napsáno: Jestli si chceš se mnou zasouložit zatahej 2x za provázek, jestli ne, tak zatahej 40x, posledních 10 rychleji!


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O policajtech nebo Kameňáky.