Vtipy O sexu

191.
Přijde pán do drogerie:
"Prosím, jedny šprcgumy."
"Psssst, tiše, jsou zde dámy... Mám vám to "mýdlo" zabalit?"
"Ale já jsem nechtěl mejdlo, ja jsem chtěl šprcgumy!"
"Já vím, to já jen tak naoko."
"Ale já je nechci na voko! Já je chci na čůráka!!!"


192.
Je hezká májová noc, v parku na lavičce se vášnivě líbá milenecký pár. Najednou ona povídá: Promiň, miláčku, asi jsem spolkla tvoji žvýkačku. To nebyla žvýkačka, to jsem si odkašlal.


193.
Víte, jaké je poslední stádium impotence? Lízat piču jazykem z boty.


loading...
194.
Do lékárny přijde chlapík, nastaví jednu ruku a říká: "Pět..." "Co pět" ptá se lékárník. "Pět kousků Viagry. Dnes večer budu mít doma pět holek..." Další den opět přijde tentýž chlapík do lékárny a nastavuje obě ruce... "Cože, chcete deset tablet Viagry?" ptá se lékárník. "Ne. Krém na ruce. Nepřišly!"


195.
Džentlmen:
1. Manžel, který drží žebřík, aby jeho žena při malováni stropu nespadla.
2. Muž, který, když jeho žena upustí klubko, jej dokope k ní, aby se jí dobře zvedalo.


196.
Manzelsky par je v ZOO. Manzelka je uzasna sexy kocka, proste kost. Pred kleci s orangutanem se oba zastavi. Manzel povida: Zkus si sundat podprsenku, co to s nim udela. Manzelka si tedy sunda podprsenku. Orangutan zacne skakat po kleci jako pominuty, cely nadrzeny. Zkus si sundat ještě kalhotky, povida manzel. Manzelka ho poslechne. Orangutan uz nevi, co by v kleci delal, skace, trha mrizemi jako pominuty. Najednou manzel otevre dvere, strci manzelku dovnitr a rika: A ted mu zkus vysvetlit, ze te boli hlava!


loading...
197.
V kanceláři zkouší úředník svoji novou zbraň. Omylem vystřelí do stropu a kulka prolétne do dalšího patra. Po chvíli přiběhne chlápek a řiká: "Ježiš šmarjá co jste to udělal, vy jste střelil sekretářku pana ředitele přímo mezi nohy." "A stalo se jí něco?" taže se střelec "Ne nic ale pan ředitel přišel o dva prsty."


198.
Otec se baví se svým dvanáctiletým synem: "Tak chlapče, přišel čas promluvit si o sexu." "No jasně tati a co chceš vědět?" synáček na to.


199.
On: Od té doby, co jsem te uvidel, chtel jsem se s tebou milovat opravdu strasne.
Ona: To se ti povedlo!


200.
Víš jak se pozná, že ho má chlap fakt pořádně vykouřenýho? Ne.
Pokud má u prdele přisátý všechny lehký předměty z okolí 5 metrů.


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O opilcích a alkoholu nebo O Somálcích.