Vtipy O sexu

31.
Dobrý den,slečno...Máte ráda vánek? Ptá se mladý pán..." Ale ano..." odpoví slečna...Muž na to: "Tak já vám ho tam fouknu" ...


32.
Vsadí se kulturista s erotomanem, kdo déle vydrží. Kulturista bude nosit do druhého patra ženy a erotoman je bude uspokojovat, kdo vydrží déle, vyhrává.
Večer začne kulturista nosit a erotoman každou uspokojuje. Tak to jde celou noc.
Ráno kulturista se slovy "já už nemůžu" odpadne.
A jaké ponaučení z bajky plyne? "Je lepší mít styky než donášet."


33.
Muž začne podnikat a jak už to tak bývá, chodí domů pozdě a úplně groggy. Jednou takhle zase přijde pozdě domů, tak tak se doplazí do postele a když se konečně natáhne, jeho drahá polovička povídá:
"Miláčku, a nezapomněl ty jsi pro samé to podnikání na manželské povinnosti?"
A on s příslušnou květomluvou vstane a jde umýt nádobí.


loading...
34.
Leží matfyzák v posteli a miluje se se svou dívkou. Právě se oba blíží vrcholu, když se on zeptá: "Miláčku, myslíš na to co já?" Manželka odpoví: "Ano, ano!" "A kolik ti to teda vyšlo?"


35.
Co to je impotence?
a) stav, kdy přitažlivost zemská je větší než přitažlivost ženská
b) nemoc, ze které se lze vylízat.


36.
Jaký je rozdíl mezi ženou a talířem? Zkuste ženu vylízat do sucha.


loading...
37.
Přijde chlap do bordelu a u prvních dveří slyší hrozný nářek. Vejde tedy do nich a ptá se ženy proč tak křičí. Žena odpoví, že ten její ho má moc velkýho a že jí to bolí. Chlap jde tedy ven a u druhých dveří slyší zase smích. Vejde a zeptá se ženy. Ta odpoví, že ten její ho má moc malýho a jí že to lechtá. Chlap jde pryč a u třetích dveří se zastaví - tam lítají hromy, blesky. Vejde dovnitř a zeptá se ženy co se děje. Ta odpoví: "Když ten můj je slepej a strká ho do zásuvky."


38.
Manzele se po letech vydaji po mistech, ktera navstivili o libankach. Takhle vecer jedou venkovskou krajinou podel farmy. Slunicko zapada, romanticka nalada a ona povida: "Milacku, zastav a pojd udelat to same, co pred lety..." Chlapek zastavi, oba vystoupi, on ji zacne svlekat a pak ji opre o plot. Vypukne vasnive milovani. Kdyz pak oba zase sedi v aute, on rika: "Tedy draha, co se pamatuji, nikdy jsme se tak vasnive nemilovali, ani tenkrat pred lety." "No jo, tenkrat ten plot nebyl elektrickej!"


39.
Lezi zenska na ARU a ma na monitoru "lajnu" Kdyz ji sestra omejva pro havrany a zajede ji mezi nohy, tak najednou puls. Zkusi to jeste jednou a zas. Tak zavola primare a ten zas manzela ty zensky a rika mu:
"Vite, co by zachranilo Vasi zenu? Oralni sex". Tak manik vejde za zastenu a chvili se tam neco deje. Pak konecne vyleze a rika "nic, pane primari, asi se udusila".


40.
Co je to Rodeo Sex?
To je, když je vaše slečna na všech čtyřech, vy v ní pěkně zezadu, v každé ruce jedno prso, a řeknete jí:
"Takhle to má nejradši tvoje sestra."
No, a musíte zůstat deset vteřin v sedle.


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O vegetariánech nebo Přísloví.