Vtipy O sexu

321.
Pane doktore, musím vám něco svěřit. Já ho mám jako novorozeně. "To je velmi nepravděpodobné. Sundejte si kalhoty... Skutečně: Tři kila a čtyřicet pět centimetrů!"


322.
Mami, mami, proč tak sténáš? Drž hubu a lízej!


323.
Vrací se mladík z diskotéky okolo bordelu a vidí z něho vycházet svého otce. "Prosím tě, co ty tady?" "Ale, víš jak je maminka poslední dobou předrážděná. Tak jsem si říkal, že za těch pár stovek nestojí, abych ji takhle pozdě v noci budil."


loading...
324.
Probíhá spartakiáda a všichni účastníci jdou slavnostně po ulici. To všechno sleduje dědoušek sedící na lavičce a obdivuje hlavně sportovkyně, které jsou z různých koutů republiky. Zrovna jdou kolem velmi dobře obdařené dívky z Napajedel nesoucí nápis svého města hrdě na hrudi. A říka si pro sebe: "Hmm, jiný kraj jiný mrav, u nás tomu říkáme kozy."


325.
Tři stupně mužské obezity:
1. Když si na něj nevidí.
2. Když si na něj nevidí, ani když mu stojí.
3. Když nevidí, kdo mu ho kouří.


326.
Co ma zena a fazole spolecneho?
Obe potrebuji poradny kolik, jinak se plazi k sousedovi!


loading...
327.
Námořník, který pluje sám dlouhou dobu na moři, se ráno probudí a podívá se na své dlaně. Na jedné je napsané LÍZA a na druhé ANČA. Námořník řekne: "tak co, holky, která z vás to dneska bude?"


328.
Pan Novák si koupil nové boty, přišel domů, a aby se trochu pochlubil, obul si je a chodil v nich po bytě. Nikdo si ho však ani nevšiml. Proto si všechno ostatní svlékl, aby boty lépe vynikly. Vtom potkal malou dcerku, kterou upoutalo něco úplně jiného. Na otázku co to má mezi nohama odpověděl v souladu s předchozím záměrem, že to je taková šipka, která vždycky ukazuje na to, co si koupil nového. Nato se z kuchyně ozvala paní Nováková: "Přijď za mnou, až si koupíš nový klobouk."


329.
Sex je jako bridge: když nemáte dobrého partnera, měli byste mít dobrou ruku.
Sex je jako bridge: když máte dobrou ruku, nepotřebujete partnera.


330.
Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak je potřeba mít dobrou ruku.


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O zvířátkách nebo Rybáři.