Vtipy Ostatní

321.
Přijde dědek k babce a povídá: "babko, na záchodě je duch" "ale dědku, co blázníš, žádnej duch tam není" odvětí babka "ale je!" "a co by tam asi dělal duch?!" "prostě tam je duch" nedá se děda "a jak si na to přišel?" "no, když votevřu, tak se rožne, a když zavřu, tak se zase zhasne." "ty dědku jeden pitomá, že ty si zase sral do ledničky!!!"


322.
Víte, co je horšího než Snídaně s Novou? Večeře se starou.


323.
Nastoupená jednotka na americké vojenské základně. Vpředu velitel: Kdo z Vás stiskl ten červený knoflík? Nic. Ptám se, kdo stiskl ten červený knoflík? Zase nic. Naposledy se ptám, kdo to zmáčkl ten knoflík? Hrobové ticho. Velitel mávne rukou a řekne: Ale co, čert vem Nový Zéland.


324.
Informatik je člověk, který se v potravinách diví, že kilo masa neváží 1024 gramů.


325.
Vyměním něco za cokoliv ,
Zn: rychle.


326.
Prijde Brandon (Beverly Hills 90210) do skoly a u skrinky vidi Steva, jak breci. B: Cau Steve, co se ti stalo? S: Kdyz jsem si zavazoval botu, utrhla se mi tkanicka. B: A nechces si o tom popovidat?


327.
Plukovník přehlíží vojáky, tu se u jednoho zastaví: "Co to máte s okem?" - "To je umělé oko, pane plukovníku." - "A copak je to takové umělé oko?" - "To je oko ze skla, pane plukovníku." - "To je jasné, že ze skla, vždyť skrz něj musí být vidět!"


328.
Babka máte satelit?
"Ná, šak čo by som sa mala teliť, čo som krava?"


329.
V roce 2000 sedí v cele smrti vězeň a čeká na popravu.
Vejde strážný a říká: "Mým úkolem je splnit vaše poslední přání. Vyslovte je!"
A vězeň na to: "A vy ho fakt splníte?"
Strážný: "Splním."
"A nepopravíte mě dřív, než ho splníte?"
"Nepopravíme."
"Tak si přeju šampaňské, ročník dva tisíce třicet sedm."


330.
Jde cikán se psem a potká skina. Skin povídá: "Kam jdeš s tím prasetem ?" Cikán na to: "To není prase, ale pes." Skin: "Drž hubu, s tebou se nikdo nebaví."Zkuste take vtipy z kategorie Faráři nebo O lordech a Skotech.