Vtipy O sexu

341.
Chlápek si ho prohlíží v koupelně a povídá: "Kdybych ho měl o 5 cm delšího, jsem král." Zaslechne to manželka: "Jo, a kdyby o 5 cm kratšího, tak jsi královna."


342.
Prijde milenec za milenkou a hned se na to hrne. Milenka ho zastaví, prý jí manžel koupil papouška, který co vidí, to vykecá. Milenec duchaprítomne hodí pres klec deku a jde na to. Posadí milenku na postel, roztáhné jí nohy a ríká: "Ted to udelám po našem. Rozbehnu se z obýváku, udelám salto dozadu a pak ho do tebe vrazím." V tu chvíli se z klece ozve: "Vyríznete mi klidne jazyk, ale tohle musim videt!"


343.
Proč používají důchodci viagru?
Aby jim nepadaly tepláky!


loading...
344.
Přijde paní na umělé oplodňování a ptá se lékaře, od koho by mohla dostat semeno. Výčet byl velmi pestrý, ale jakmile slyšela, že tam mají i od Belmonda, bylo rozhodnuto. "Já bych tak chtěla Belmonda," tetelila se dáma a slastně zavírala oči. Když po injekci usínala, lékař si začal povolovat opasek u svých kalhot a povídá: "Já ti dám Belmonda..."


345.
Vite proc pica nema zatacky?
Protoze kokot nema blinkr


346.
Žena přišla k sexuologovi a říká:
"Pane doktore, mám velký problém. Pokaždé, když večer ležíme v posteli a manžel dosáhne vyvrcholení, úplně nelidsky zařve."
"Ale madam, to je docela normální, v tom bych neviděl problém."
"Jo, problém je v tom, že mě to vždycky probudí."


loading...
347.
Jde chlap do lesa a v pytli nese zavázanou svoji manželku. Jenže se ještě vrací, protože si zapoměl baterku. Manželka je těžká, takže ji dá pohlídat starému myslivcovi. Chlap odešel pro baterku. Myslivcovi to nedá, pytel rozváže uvidí tam ženu se závazaným obličejem a ucpanou pusou tak ji vošuká. Pak ji zaváže a dělá jako by nic. Chlap se vrátí pro pytel a myslivec se nenápadně ptá, co v tom pytli je?! ÁÁÁle stará chytla AIDS tak ji jdu utopit.


348.
Potkají se dva a jeden na druhého hned: "Hele umí tvoje stará počítat? Jo, no a co, proč by neměla ??? Tak jí řekni, ať počítá s tím, že ji vymrdám !!


349.
Mezi milenci v posteli:
„Na to, že je ti třicet jsi docela línej…“
„Na to, že je ti dvanáct jsi docela drzá…“


350.
Přijde chlap k doktorovi:
"Pane doktore, mně uhnívá...!"
"Ukažte, chlape, co s tím máte? Vylezte na židli... hmm pěkný... skočte dolů... no vidíte, upadlo to samo!"


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O počítačích a IT nebo Sportovci a sport.