Vtipy Ostatní

351.
Potkají se dva kapsáři a ten jeden se ptá toho druhýho vyděls hodinky toho hospodskýho. Ne, ukaž mi je.


352.
Máš ho malýho ? Nezoufej ! …Strč ho do úlu a zabouchej.


353.
Kdo opraví klavír vypadlý z 12. poschodí ?


354.
SKOTSKÁ BOWLE: 10 l sodovky, 10 cl whisky a 50 hostů.


355.
Prijde MatFyzak do fotolabu:
- Potreboval bych vyvolat fotky.
- 9 na 13?
- 2541865828329. Proc?


356.
Jsou tři upíři první den přiletí jeden je celej od krve ostatní se ptají kde skdes vidíte tamto stádo ovcí to jsem vypil cely já.
Druhý den přiletí druhý je ještě víc od krve a ostatní se ptají kdes byl kdes byl vidíte tamto stádo krav tak to jsem vypil celý sám.
Třetí den přiletí třetí je nejvíc od krve a ostatní se ptají kde byl kdes byl vidíte tamten sloup tak ten jsem neviděl.


357.
V televizi, při vědomostní soutěži se ptá moderátor soutěžící: "Otázka z náboženství: Jak se jmenuje křesťanský spasitel a jak se jmenují jeho rodiče???"
Soutěžící se hluboce zamyslí a odpoví: "JežišMarjáJózefe... tak to si teďkon nevzpomenu."


358.
Chlastá čech a japonec. Po nějaké době se pohádaj, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po peti minutách se čech probudí a ptá se japonce jak to udělal, japonec: "To bylo naše kung-fu". Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po hodině se čech probere a ptá se jak to udělal, japonec: "To bylo naše karate". Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádaj, čech vstane, udeří ho. Po 3 mesících japonce propustí z nemocnice, když se potkaj v hospodě tak se ho japonec zeptá jak to udělal. Čech: "To bylo taky vaše, hever od Mazdy"!!!


359.
Po smrti přijde chlap do pekla a sám Belzebub ho provází, které peklo si vybere. Za prvními dveřmi je krásná nudapláž plná sexy koček a stánků s dokonalým výběrem občerstvení.
"Tohle je peklo?" diví se chlap?
"Jasně, to je peklo!"
V druhé místnosti je útulný klub se sympatickými hosty a hosteskami a báječnou muzikou.
"A tohle je taky peklo?"
"Jistěže, tohle je také peklo."
Za třetími dveřmi nabodávají čerti hříšníky na vidle, stahují je z kůže a vaří v kotlích s olejem.
"Jo," povídá chlápek, "tak tohle peklo!"
"Jo, to je ovšem taky peklo. Ale jestli nejste katolík, tak si toho ani nemusíte všímat. To tu máme jenom kvůli nim, oni to tak mají rádi."


360.
Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes piká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!"
Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal!"Zkuste take vtipy z kategorie O jeptiškách nebo O Somálcích.