Vtipy O sexu

371.
Jde předseda JZD s agronomem kolem žitného pole. Tu uslyší zašustění klasů a naléhavé: "Už budu! Už budu!"
"Slyšíš?" Povídá předseda. "To pole si o sklizeň přímo říká!"


372.
Přijede princ k zámku šípkové Růženky a kouká, ona už tam proklestěná cestička... jde tedy ve stopách a co nevidí ... s Růženkou už dovádějí dva jeho předchůdci..... kroutí hlavou a ptá se.. Coto tu děláte? princové se smějí a zvou ho... pojď si zaskotačit s námi, můžeš všechno, ale nelíbat!, nebo se vzbudí :)


373.
Syn se ptá: Proč jsem černý, když ty i táta jste bílí? Matka: Byli jsme na svatební cestě u moře a na pláži se strhly takové ˝orgie˝, že buď rád, že nejsi tuleň!


loading...
374.
Pane, schůze začala před půl hodinou! Omlouvám se, já jsem nemohl přijít, protože jsem se stal otcem!!! A je to kluk a nebo holka? To se zistí asi za devěd měsíců...


375.
Proc tolik zen predstira orgasmus?
Protoze tolik muzu predstira predehru.


376.
Pár měsíců po svatbě přišel manžel domů a zjistil, že jeho žena zmizela. Začal si dělat starosti a se všemi přáteli hned po manželce usilovně pátral. Bohužel bezúspěšně. Po dvou dnech přišel opět domů a našel manželku v kuchyni. Hned se začal vyptávat, proč a kde byla tak dlouho.
Manželka: "Představ si: unesli mě nějací čtyři neurvalci, aby se mnou mohli celý týden souložit." Manžel: "Říkáš týden, ale byla jsi pryč jen dva dny, ne?" Manželka: "Však já jsem tu, jen abych si vzala něco k jídlu."


loading...
377.
Jdou dva penisy na zkoušku tvrdosti.Jeden dostane čtyřku a jeden jedničku.Který je šťastnější?No přece ten,který dostal čtyřku,protože musí ještě jít na ústní zkoušení.


378.
Prišel mladý muž do kramu, prohliží si tak atraktivní prodavačku a řika:
"Potřeboval bych rukavice pro svoji ženu, ale nevim velikost." "Pomuže vam tohle?" zeptala se sladce a vzala ho za ruku. "Ano, jistě. Jeji ruce jsou jen o malinko menší, než vaše." "Budete si přat jeste něco?" pta se prodavačka, když bali rukavice. "Ted si vzpominám, ze žena chtěla ješte podprsenku a kalhotky!"


379.
Co je to vrchol duvery?
Kdyz si dva kanibalove provadeji navzajem oralni sex.


380.
Manzelsky par se pripravoval na oficialni zmenu viry. Jsou na poslednim sezeni u ortodoxniho rabina. Davaji mu poslední otazky:
"Rabi, je pravda, ze muz a zena spolu nemohou tancovat?"
"Ano. Z duvodu skromnosti a cudnosti tancuji kazdy zvlast."
"Takze nemohu tancovat se svoji zenou?"
"Ne."
"No, dobra. A co sex?"
"Nic zvlastniho. V manzelstvi je to normalni."
"Co ruzne polohy?"
"Bez problemu."
"Zena nahore?"
"Bez problemu."
"A co zezadu?"
"Bez problemu."
"A co ve stoje?"
"Ne! V zadnem pripade!"
"Coze? A proc?"
"Mohlo by to svadet k tanci!"


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O rodině nebo Sportovci a sport.