Vtipy O sexu

451.
Svatební noc: Najedou se ozve z pokoje novomanželů hlas ženicha:
- Mamííííí, Anča stále rostahuje nohy a já si nemám kam lehnout!


452.
Přijde chlap do hotelu a chce nejlepší pokoj. Recepční říká: "máme tady s panákem a s panenkou..."
"Ten s panenkou beru." Přijde do pokoje pozdě večer a říká panence "Ne, že budeš v noci něco dělat."
"Nebudu, nebudu." Odpoví panenka.
Chlap se ráno vzbudí, čůráka celýho pokroucenýho a říká: "Panenko cos to dělala!
Panenka:"Já nic. Jenom jsem ho svlíkala, oblíkala, svlíkala, oblíkala. No a on na mě plivnul, tak sem mu zakroutila krkem.


453.
Hraji spolu v chate karty teplous a sadista. Kdo vyhraje, muze si s tim druhym delat, co se mu zlibi. Porad vyhrava teplous a sadista tedy musi poslusne davat "laskyplnou" odmenu. A tu konecne vyhraje sadista. Vezme teplouse a da mu ptaka do sveraku, sverak zamkne a pote vezme pilku a pristoupi k teplousovi. Ten se silene zadiva a rekne: "Snad mi ho nechces urezat?" Sadista se zasmeje, polozi pilku na sverak a sibalsky pronese: "To bych si nikdy nedovolil. Az tuhle chatu podpalim, ty to udelas sam."


loading...
454.
Potkají se 2 kamarádky a ta jedna povídá: "Koupila jsem si tchoře."
"Tchoře? A na co?"
"Báječně líže."
"A co ten smrad?"
"No, týden zvracel, ale pak si zvykl...."


455.
Češka byla na praxi v Zairu a měla učit černochy základům češtiny, jako přípravu na studia u nás. Dostala třicet chlapů a vyrazili do buše. Každou věc jim ukazuje, řekne jim, jak se to řekne česky a oni opakují to je slon, to je písek až přijdou ke křoví, kde černoch šuká černošku. Všichni na to zíraj a holka duchapřítomně ukáže na pár a povídá: "Opakujte po mně: Pán jede na kole." Dvacet devět černochů papouškuje ´pán jede na kole´ a ten třicátej strhne z ramene luk a střelí šukajícího chlapa do zadku. "Co to děláš?" ptá se překvapená studentka a on ji česky odpoví: "To kolo je moje."


456.
Mám kapavku.
Já taky.
Žertuju.
Teď už nebudeš.


loading...
457.
Matka má tři dcery, a v den jejich svatby požádá každou z nich aby ji popsali jejich sexuální život po svatbě.
První odepsala zpět druhý den poté, co se vdala. Dopis přišel jen s jedinou zprávou: "NESCAFE". Nejprve byla matka zmatená, ale nakonec si všimla reklamy na Nescafe v novinách a ta říkala: "USPOKOJENI AZ DO POSLEDNI KAPKY..."Matka byla šťastná.
Potom se provdala i druhá dcera a za týden poslala domů dopis. Byla v něm jen jedna zpráva: "BENSON & HEDGES". Tak matka hledala reklamu na Benson & Hedges a ta zněla: "EXTRA DLOUHY, KRALOVSKA VELIKOST". Matka byla šťastná.
Po svatbě třetí dcery byla matka velmi znepokojena čekáním na dopis od jejího děvčátka. Trvalo to čtyři týdny než zpráva přišla. Když ji obdržela, zpráva jednoduše říkala: "BRITISH AIRWAYS". Matka se znepokojila. Začala zuřivě prohledávat všechny noviny v domě s reklamou o British Airways. Nakonec ji našla a omdlela. Reklama zněla: "TRIKRAT DENNE, SEDM DNU V TYDNU, OBEMA SMERY"


458.
Vite co ma chlap po ctyricitce ve slipech?
Jednoho nezamestnanyho a pytel vzpominek !


459.
Někdo souloží každý měsíc, někdo každý týden, někdo každý den a já si souložím, kdy se mi zachce.
Například loni se mi vůbec nechtělo!


460.
Je chlap na nudistický pláži, přijde k němu ženská a ptá se ho, jestli je možný, že ho má tak malýho. Chlap odpoví, že teď ho sice má malýho, ale když luskne, tak se mu zvětší o 10 centimetrů. Potom dvakrát luskne a naroste mu o 20 centimetrů. Ženská se lekne a začne utíkat, ale chlap za ní křičí: Mě neutečeš! Lusk, lusk, lusk, lusk.........


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie Zlatá rybka nebo O jeptiškách.