Vtipy Ostatní

461.
Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu rozkopu držku.


462.
Hledáme analfabeta na práci s přísně tajnými dokumenty.


463.
Opékají kanibalové cikána na ohni, ale točí sním strašně rychle, jde okolo náčelník a ptá se, proč s ním točí tak rychle a kuchař na to: když ho točíme pomalu, tak nám krade z ohně brambory!


464.
Přijdou do baru hokejista a fotbalista. Hokejista praví: * Whisky s ledem.
Fotbalista se na něho podívá a říká: * Whisky s trávou.


465.
Potkají se dva šneci a jeden se ptá toho druhého: "Kde ses tak zřídil a proč jsi samý obvaz ?" "Ále, řítím si to z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé trávě a najednou přede mnou vyroste houba."


466.
Pan Novák poslouchá v hospodě, jak si vyprávějí politické vtipy:
"Tenhle je dobrej, to si musím napsat! Jak se jmenujete?"


467.
Sovietsky raketoplán havaroval. V troskách boli nájdený všetci členovia posádky: lodný tesár, kapitán a nástenkár.


468.
Arab letí z New Yorku do Atlanty. Přijde k němu letuška:"Dáte si něco k pití?" Arab odpoví: "Ne, já za chvilku řídím."


469.
Druhý den dovolené se ptá letní host jednoho dítěte ze vsi: "Poslyš chlapče, jak dlouho tu už prší?" "To já nevím, mně je teprve deset let."


470.
Jednoho dne se vrátí agent CIA z tajné mise v rusku. "tak jak to šlo," ptá se ho šéf. "ále, mise je v tahu, odhalili mě."
"jak to?" "to sem si takhle jednou zašel do hospody a jak tam tak sedim, tož jeden ten štamgast povidá: "ty nejsi rus." A já na to "jaktože ne, koukej jak umim tančit kozáka." a zatančil sem mu z fleku kozáka. a on povida "ty nejsi rus." povidam "a to viš že sem rus, koukej," a hodil sem do sebe flašku vodky. a von zas "ty nejsi rus." tak sem se na to vysral a vrátil se." a šéf povidá: "á, kurva, já věděl že ti černoši všecko poserou."Zkuste take vtipy z kategorie Doktorské nebo Sprosté a perverzní.