Vtipy Ostatní

471.
Ptá se učitel: O zahrady pečují zahradníci .. A o sady ?? Sadisté ! ozve se.


472.
Co je to ten "střet zájmů"? Například, když výrobce kondomů spolupracuje s místní porodnicí.


473.
Ve vlaku proti mladíkovi, horlivě žvýkajícímu žvýkačku, sedí stará paní. Paní chvílemi pokyvuje a chvílemi zavrtí hlavou, jako by buď souhlasila nebo nesouhlasila. Najednou se k mladíkovi obrátí a povídá: „Musíš mluvit víc nahlas! Ten vlak dělá velký rámus a já dost špatně slyším, co mi pořád povídáš!"


474.
Texaský milionář se vrátil domů s turistickým suvenýrem - živým velbloudem. Projel se na něm rodným městem, sestoupil u baru a vešel. Když se vrátil, byl velbloud pryč. Ukradli jej. „Řekněte nám jeho popis,"začal policista výslech. „Barva?" „Nepamatuji se." „Kolik měl hrbů, Jeden nebo dva?" „Ani nevím." „Pohlaví velblouda?" „To vím přesně," zvolal radostně milionář. „Mužské!" „Proč jste si tím tak jist?" „Když jsem na tom velbloudu projížděl městem, všichni se zastavovali a volali: Podívejte se na toho idiota!"


475.
„Tak jsem tu z dovolené." „A jaké jste měli počasí?" „Celkem dobré, pršelo jen dvakrát, poprvé deset a podruhé dvacet dnů."


476.
Radí po vyšetření psychiatr pacientovi: „Vy žijete ve stálém stresu. Naučte se relaxovat, uvolnit se, utopte všechny své starosti a bude líp!" „To nepůjde, pane doktore," říká muž, „já manželku do vody nedostanu..."


477.
Slovenský pohraničář jde se psem na obchůzku kolem ruských hranic, dostane hlad, tak vytáhne svačinu a začne jíst. Z druhé strany hranice na něj hladově civí ruský pohraničář, tak se ho Slovák zeptá: "Chceš kousnout?" "Da." "Azore, tak ho kousni!"Zkuste take vtipy z kategorie Auta a řidiči nebo O rodině.