Vtipy O sexu

481.
Jede chlap v autě a sebere stopařku. Jedou a stopařka se zeptá: "Mohu zde kouřit?" a chlap odpoví: "No, když se Vám vejde hlava pod volant.."


482.
Plavou dvě spermie. Jedna se ptá: "Kdy už budeme ve vejcovodech?"
"Klídek kámo, klídek," povídá druhá, "zatím jsme jen u mandlí."


483.
Bavěj se chlapi u piva a jeden druhýmu povídá. "Hele, koukám, že máš snubák. Ty seš ženatej? Že nevezmeš babu někdy sebou?" "Prosím tě, tej tak strašně smrdí z huby, že by odsud všichni utekli." A jak byli připitý, ten druhej mu povídá: "Tak jí kup plynovou masku, ty vole." Potkali se asi za týden a kamarád mu hned povídá: "Člověče, víš žes měl dobrej nápad s tou maskou?" "Neblbni, ty jsi jí ji fakt koupil?" "No koupil. A má to hned tři výhody. Zaprvé, nesmrdí ji z huby, zadruhý v ní vypadá líp a zatřetí, když na tom ležíme a přidržím ji zespoda ty díry na filtru, tak vyvádí jak zamlada."


loading...
484.
Čerství novomanželé vyrazili na líbánky. Vlezli do hotelového pokoje, sedli si na postel a nevěsta se zeptala:
"Miláčku, mám otázku, mohl bys mi říct, co to vlastně je ten penis?"
Miláček zrudl, ale ovládl se, vzal jí do koupelny, stáhl si kalhoty a řekl: "Tak tohle, miláčku, je penis."
"Oh, to je ale zajímavé, vypadá úplně jako normální pinďour, ale je menší!"


485.
Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - jebačka jak svině!" "Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu." "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - soulož! Jdu blíž a co vidím - jebačka jak svině!"


486.
V baru - slecno, umim bozsky lizat a jsem diskretni. Slena se pomalu otoci a odpovi - tak si vyliz prdel a nikomu to nerikej !


loading...
487.
Ty, hele, myslíš, že by mohla být jeptiška takhle malá? "Človeče, to asi né, vždyť ukazuješ sotva metr. Proč?" "Ale nic, jenom že jsem asi šukal tučňáka."


488.
Víte co je max. podtlak? Když ti to ženská udělá tak, že se ti prostěradlo vcucne do zadku.


489.
Chlap v lese potka divku, skoci na ni a znasilni ji.
"Az se to narodi, rikej tomu treba Franta".
"Az se to projevi, rikej tomu treba chripka, debile", odpovi divka.


490.
Kosmonauti přiletěli na Venuši a ke svému údivu objevili vyspělou civilizaci. Seznamujou se postupně s životem, choděj po exkurzích a v jedné laboratoři vidí venušanku přelévat něco ze zkumavky do zkumavky. "Co to děláš?" "Dítě." "To my u nás děláme děti jinak, příjemněji." Venušanka to chce poznat, tak ji to ukážou. Když z ní pozemšťan sleze, ona se ptá. "A kde je to dítě" "To tady bude až za devět měsíců." "Tak proč jsi přestal, vždyť to bylo pěkný?"


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie O počítačích a IT nebo O úřednících.