Vtipy O sexu

521.
Prijde ženská do kostela, jde hnedka za farárem a ríká mu: "Otce já jsem zhrešila." Tak knez rekne: "Pojd dozadu a rekneš mi, jak jsi zhrešila." V zákristii jí sundá podprsenku a ríká: "Tak takhle jsi zhrešila?" "Víc", odpovídá žena. Tak farár jí šáhne mezi nohy a ríká: "Tak takhle jsi zhrešila?" A ona povídá: "Víc." "Tak to je fantazie", ríká farár a strcí jí ho tam a povídá: "Tak takhle jsi zhrešila?" "Ješte víc", povídá. Farárovi to zacne už porádne vrtat hlavou a tak se jí zeptá: "A jak jsi, prosím te, mohla ješte víc zhrešit, to mi teda povez!" A ona: "Nakazila jsem ho..."


522.
Prijde deda domu a rekne: "Babko! Mam novej zpusob mrdani!" "Fakt? A jakej?" "No, ja se postavim ke stene, ty se rozbehnes, skocis na me a ja ho do tebe vrazim." Babka cela natesena, ze to bude neco novyho se slikne, rozbehne se proti nahatymu dedkovi, ten ji ale na posledni chvili uhne a ona se rozplacne o zed. Stastnej deda rika: "To sem s tebou babko vymrdal, co?"


523.
V base se ptá starý kriminálník nováčka: hele tady to funguje asi takhle, vyber si buď budeš mamka, nebo taťka. Nováček chvíli přemýšlí a pak říká: no když si můžu vybrat tak tak budu ten taťka. Starý kriminálník: no hele tak si klekni mladej a vykuř mamkovi.


loading...
524.
Rus přivezl Nataše podvazkový pás ze služební cesty. Nataša ho chce překvapit, tak si večer pás oblíkne a předvádí se před Ivanem. Ten na ni chvíli kouká a pak povídá: "Hele, ty sponky se přidělávaj na punčochy a né na stydký pysky."


525.
Proc spousta zen predstira orgasmus? Protoze spousta chlapu predstira predehru.


526.
Manželka si užívá s několika milenci naráz.
Přijde domů manžel a tak žena schová tři své milence na balkón do pytlů. Manžel dlouho nebyl doma a tak se jde pokochat pohledem na zahrádku z balkónu.
Ještě než tam vejde, upozorní ho žena, že jim tchýně poslala tři pytle a že jsou na balkóně.
Muž vejde na balkón, kopne do prvního pytle a ozve se: "Mňau, mňau."
"Ha, poslala nám kočku."
Kopne do druhého a ozve se zachrochtání.
"Ha, poslala nám čuníka."
Kopne do třetího a nic.
Kopne ještě jednou, dvakrát, třikrát a furt nic. A protože je mu to divné, otevře pytel.
Tam sedí naštvaný milenec: "Když mlčím, tak jsem asi brambory, ne?!"


loading...
527.
Jaky je rozdil mezi kondomem a padakem? No, ze kdyz praskne padak tak je o jednoho min a kdyz praskne kondom tak je o jednoho vic.


528.
Dva astmatici odpověděli na inzerát v Annonci "Sex ve třech". Dozvěděli se adresu dotyčné slečny a vyrazili. Jenomže kurva bydlela v 8.patře a výtah nejel. Vydali se po schodech.
1.patro: "Ty vole, mě se blbě dejchá. Myslíš, že nám dá ?" "Jasně, vole !"
3.patro: "Ty vole, já už nemůžu. A fakt myslíš, že nám voběma dá ?" "Nekecej furt a makej !"
5.patro: "Ty krávo, čí to byl nápad ? To je moje smrt !" Druhý jen těžce oddychuje a mlčí.
Pár schodů před cílem: "Ty vole, já už sem mrtvej muž. A fakt myslíš, že nám voběma dá ?" Druhý, opřený o zeď, jen zašeptal: "Ty vole ! TO BY NÁM TAK EŠTĚ SCHÁZELO !"


529.
Na klinice demonstroval profesor pohlavní nemoci. Přivedli pacienta, ať sdělí studentům, jak k tomu přišel. "Byl jsem v jedné restauraci, dal jsem si večeři a něco k tomu. Zapomněl jsem peníze, tak jsem číšnici zaplatil svým tělem. Stejným způsobem jsem zaplatil taxikářce. Domovnice chtěla totéž za otevření dveří. Pak tu byla ještě manželka a nakonec ani nevíte, kde jste k tomu přišli." "Máte ještě nějakou otázku studenti?" "Kde je ta restaurace?"


530.
Hadej co to je: cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervena, cerna, cervna, cerna, cervena, BILA . . . . . . nevis? Cernoch si honi pero.


loading...


Zkuste take vtipy z kategorie Ze života nebo O jeptiškách.