Vtipy Ostatní

91.
Radiová komunikace mezi námořnictvem Spojených států a kanadskými úřady na pobřeží Newfoundlandu:
Američané: Změnte prosím svůj kurs o 15 stupńů severně, abyste zabránili kolizi.
Kanaďané: Doporučuji vám změnit VÁŠ kurs o 15 stupňů jižně, abyste zabránili kolizi.
Američané: Zde je kapitán námořnictva spojených států. Opakuji znovu, změňte VÁŠ kurs.
Kanaďané: Ne. Opakuji, změňte VÁŠ kurs.
Američané: Zde je letadlová loď USS Lincoln, jsme doprovázeni dvěma křižníky, pěti torpédoborci a mnoha menšími podpůrnými plavidly. Požaduji, abyste změnili VÁŠ kurs 15 stupňů severně - to je jedna pět stupnů severně. Pokud tak okmažitě neučiníte, budou podniknuta protiopatření pro zajíštění bezpečnosti naší lodi.
Kanaďané: Ale zde je MAJÁK


92.
Co ti dala manželka k padesátinám? "Krásne se se mnou pomilovala." "A to ti po tolika spolecných letech stací?" "Jo ty mluvíš o mojí žene? Já mel na mysli tvoji."


93.
Farář zpovídá mladou dívku: "A jiné hříchy už nemáte, milé dítě?"
Dívka nesměle: "No, snad už jen, že se každé ráno prohlížím v zrcadle, jak jsem hezká."
Farář mávne rukou a říká: "Ale to není hřích, milé dítě, to je oční vada!"


94.
Co byla válka ve Větnamu?
To bílí, poslali, černé do země žlutých, bojovat za zájmy země, kterou ukradli hnědým.


95.
Ředitel na poradě pracovníků obchodního oddělení: "... a ty co přicházi do přímého kontaktu se zákazníky chci upozornit, že slovní spojení "kdejaké pičoviny" není právě nejvhodnější pro popis našeho sortimentu..."


96.
Říká McInthos cizinci:Támhle sempostavilprocelou vesnici kostel, a myslíš, že mi řikaj: McInthos,co postavil kostel?Ne!
Támletu hráz sem taky postavil já.A myslíš,že mi řikaj McInthos, copostavil hráz?ne!
No a pak člověk jednou vošuká kozu......


97.
Víte, jak nejvíce vzrušíte ženu?
V 18 - když jí sáhnete na prsa.
V 30 - když jí sáhnete mezi nohy.
V 60 - když jí sáhnete na důchod.


98.
Zemře pan farář a přijde k nebeské bráně. Zatluče na ni. Svatý Petr pootevře a říká: "Musíte chvíli počkat."
Tak se tedy posadí na lavici před bránou a čeká. Za chvíli přijde k nebeské bráně autobusák Pepa. Taky zatluče a svatý Petr hned otvírá a říká: "Pojď dál."
Teď to však ve faráři zavřelo: "Svatý Petře, jak to, že Pepa může jít hned, a já, osoba posvěcená a zasloužilá, tady musím čekat?"
Svatý Petr odpoví: "To máte tak, důstojnosti: Když vy jste v kostele kázal, tak všichni spali. Ale když tady Pepa jel s autobusem, všichni se modlili."


99.
Kdy žena přijde o 90 procent inteligence ? …Když se rozvede.


100.
Chlap se prochází v nějakým lunaparku a najednou vidí, že na vchodu jednoho vchodu je napsáno: "Za 200 Kč zhubnete o 3 kila." Protože byl při těle, tak si řekl, že by to mohl zkusit. Zaplatil, vešel dovnitř a kouká, všude samé sportovní nářadí - kruhy, bradla, kozy, švédské bedny atd. Dveře se za ním zabouchly a před ním se objevila nadherná mladá kočka, jen tak spoře oděná a povídá mu: "Když mě chytíš, budu tvá!" A hned vyrazila přes všechno to nářadí k východu na opačné straně. Chlápek běží za ní, skáče, podlézá, přelézá a nakonec mu krasavice samozřejmě uteče. Celý uřícený se u východu zvaží na váze a zjistí, že opravdu zhubnul o 3 kila.
Prochází se dále a najednou vidí na dalších dveřích ceduli: "Za 200 Kč zhubnete o šest kilo." Chlap si říká: "No, to je skvělé. Ještě potřebuju zhubnout, tak tam zajdu." Zaplatí a vejde dovnitř. Tam zase vidí podobnou místnost plnou sportovního nářadí. Dveře se za ním zavřou a před ním se objeví urostlý, svalnatý černoch a povídá mu: "Když tě chytím, budeš můj!"Zkuste take vtipy z kategorie Homosexuálové nebo Rybáři.