Vtipy Černý humor

71.
Domovnik boucha na dvere:
"Pani Kousalova, vasi holcicku prejel parni valec!".
"Jsem zrovna ve vane, podstrcte mi ji pode dvermi!"


72.
Dva bratri, jeden osmi a druhej devitiletej jdou na vanoce ke stromecku a zacnou rozbalovat darky. Kdyz to vsechno rozbali, tak ten osmiletej sedi uprostrad hory hracek - od Lega, pres obrovsky anglicaky az po ruzny ty figurky batmanu, supermanu a podobnych vokurek. Ten devitiletej ma jenom jednoho malinkyho anglicaka. No, tak se mu ten mladsi tlemi a furt rika "Haha, koukni kolik mam hracek a ty mas jenom toho malinkyho anglicaka hahahahaha ..." A ten starsi si tak tise hraje se svym autickem a povida: "Ale zase nemam rakovinu"


73.
Víte,jak naštvete vegetariána? Strčíte ho do masovýho hrobu!


74.
Jde Jednooký A Slepý k babičce a jednooký si o větev vypíchne oko a říka tak jsme došli a slepý odpoví, ahoj babi.


75.
Víte co zůstane suché na utopeným nemluvněti???
Plenky Pampers!!!


76.
Krasny letni den, ptacci zpivaji, a jste na prochazce v lese. Dojdete na maly paloucek, travicka voni, tam maliny, tam ostruziny a uprostred palouku lezi na brise muz s batohem na zadech. Vite, co ma v batohu? .. Padak.


77.
Stoji takhle chlapecek u propasti a place. Prijde k nemu pan a pta se: "Procpak places". "A spadl mi tam do propasti chleba". "S maslem vid?" "Ne s Mamou"


78.
Chlápek jde kolem hřbitova, kde je pohřeb, a řekne si, že se podívá, kdo umřel. Když přijde blíže, uvidí tři odklopene rakve. Zeptá se truchlícího, co stojí vedle, na co zemřeli. Ten mu odpoví, že na otravu houbami. Chlápek se podiví: To je divné, ten prostřední má díru mezi očima! Truchlící mu to vysvětlí: Ten ty houby nechtěl jíst.


79.
Prodám bílý pracovní oděv, bez jednoho rukávu. Zn. Cirkulárka


80.
Je to cerne, ma to ctyri nohy a jednu ruku, co je to?
Rotvailer bezi z detskeho hriste.


1-10   11-20   21-30   31-40   41-50   51-60   61-70   71-80   81-90   91-100   101-109  

Zkuste take vtipy z kategorie Slova nebo O Somálcích.