Vtipy z kategorie Muži a ženy

51.
„Tak už nevím, v čem to vězí. Čtvrtý rok jezdím s manželkou do Františkových Lázní, jak nám doktor poradil, a přece nemáme děti." „Proč jezdíš s ní? Zůstaň doma a uvidíš, že je budeš mít."


52.
„Miláčku, co máš v programu dnes večer?" „Knihu, rádio a snad se ještě něco najde." „já už něco našel." „Copak?" „Díru v kapse kabátu, utržený knoflík a děravé ponožky."


53.
Muž by se měl chovat k vlastní manželce tak slušně jako k cizí ženě.


54.
"Mně ten žlučník zase tak bere," lká manžel, "že asi skočím z okna." "Proboha, Blažeji, ne," protestuje žena, "ještě mi shodil nějaký květináč!!"


55.
„Krucipísek, co to děláš? My jedeme za kulturou do Prahy a ty bereš manželku s sebou. My jedeme pánskou jízdu, ty bereš manželku s sebou. Děláme výlet do neznáma a ty ji zase bereš s sebou. Proč to děláš?!" „Nezlob se na mne, kamaráde, ale moje manželka je tak ošklivá, že než bych jí dal pusu na rozloučenou, tak ji radši beru s sebou."


56.
Povídá muž ženě, se kterou se seznámil o dovolené: „Od té doby, co jsme se poznali, málo jím, nepiji ani nekouřím..." „Tak silně mě miluješ?" „To ne, ale nemám na to peníze..."


57.
Přijel Americký byznysmen s manželkou do Paříže. Několik dní s ní chodil po obchodech a po švadlenách a pak si vyžádal volno. V Ritz baru sbalil nádhernou prostitutku, avšak nedohodl se s ní; ona chtěla 50 dolarů, on nabízel 10. A tak se rozešli. Večer šel s manželkou do restaurantu v ulici Rivoli a u dveří se setkal s onou dívkou. Mrkla okem po jeho ženě a prohodila: „No jo, tak to vypadá, když se moc šetří. Vidíte, Monsieur, co máte za svých mizerných deset babek?"


58.
Stěžovala si jedna slečna: „Mezi schopnými muži a parkovacími místy není žádný rozdíl: ty lepší jsou už rozebraný..."


59.
Travička zelená, to je moje potěšení. Travička zelená a v ní slečna Helena. Když si smyslím na ni sednu, když si smyslím na ni lehnu... Travička zelená, mám odřený kolena!


60.
„Co dnes dáváte?" ptá se muž v divadelní pokladně. „Hubičku!" odpoví sličná slečna za okýnkem. „Tak to bych chtěl tři!"


1-10   11-20   21-30   31-40   41-50   51-60   61-64  

Zkuste take vtipy z kategorie O zajíci nebo O sexu.