Vtipy O rodině

41.
- Mami, můžu nosit podprsenku, když už je mi 15 roků?
- Ne, Franto!


42.
Povídá podnikatel manželce: "Měla by ses naučit vařit, abychom mohli propustit kuchaře." A manželka mu odpoví: "Dobře, ale až po tom, co se ty naučíš mě pořádně pomilovat, abysme mohli propustit šoféra."


43.
Muž prijde drív domu z práce. Zastihne ženu, jak na kolenou šuruje podlahu. Pritocí se k ní zezadu a... "Copak dnes tak pozde, pane listonoši?"


44.
Dva novomanželé.
ONA: "Miláčku pojd dělat do ložnice néjake nemravné prasečinky."
ON: "Dobrá. Posereme polštáře!"


45.
Tchýně přijíždí na návštěvu, zazvoní, otevře jí zeť.
- "Á, maminka. Přijela jste na dlouho?"
- "No, dokud vás neomrzím, děti."
- "A nevypijete si aspoň kafe?"


46.
Chlap sedí v kuchyni a škrábe brambory. Vtom prijde jeho prítel a ptá se: "Karle, jakto, že škrábeš brambory, kde máš ženu?" "Leží v pokoji, jdi se na ní podívat." Prítel se vrátí vydešený a ríká: "Hele, vždyt tam leží s nejakým chlapem!" "Sakra, tak to musím jít do sklepa, mám málo brambor!"


47.
Tak konečně jsem vyřešil všechny své spory s manželkou ...
Teď jen přemýšlím .....do které přehrady ji mám hodit.


48.
Přes tenké panelové stěny je slyšet ženu při manželské hádce: "... a s kým budu mít tvoje děti, to je moje soukromá věc. Jasný?!"


49.
Říká žena manželovi: ˝To jsou ty fotky tak tajné,že je vyvoláváš za tmy?


50.
U manželů Novákovích. to už delší dobu neklape, nastalo u obou ochlazení v citové oblasti. Jednoho dne přijde Pepa domů a praví ženě: "Miláčku, sama víš, že oba si předstíráme city i vzrušení. Měli bysme jen na krátký čas uvažovat o nějakém milenci, aby se naše vztahy upevnily. Co na to říkáš? Žijeme přece ve dvacátém století a spousta partnerů to tak řeší, aby zachránili rodinu pro děti a sobě manželství." - "Na to zapomeň," vrtí hlavou žena, "už jsem to zkusila a nebylo to k ničemu!"


1-10   11-20   21-30   31-40   41-50   51-60   61-70   71-80   81-90   91-100   101-110   111-119  

Zkuste take vtipy z kategorie Doktorské nebo Vědci.