Vtipy o ženách

41.
Když jsem vtrhla do ložnice, co si myslíš, že ta ženská měla na sobě? Tvého manžela. To bych snad i tolerovala, ale můj župan ?!"


42.
Jednou bych chtěla uspořádat sjezd svých milenců. Co myslíš: měla bych si pronajmout salónek v hotelu? No, raději fotbalový stadion.


43.
Věštkyně ke klientce: „Žádala jste mne, abych před vámi nic netajila. Tak tedy vám musím říct, že váš manžel zemře násilnou smrtí." „A budu odsouzena?"


44.
Paní, která čeká už čtvrté dítě, odpočívá a čte noviny. Najednou vykřikne: „Ježíšikriste!" „Co se stalo?"ptá se manžel. „Tady píšou, že každé čtvrté dítě, které se na světě narodí, je Číňan!"


45.
Tři starší kamarádky by se rády vdaly, tak shánějí ženichy, jak se dá. Konečně se jim líbí jeden inzerát, tak tu jednu přemlouvají, aby na to rande z inzerátu šla, že je to prý výhodná partie. Má zahraniční auto, vilu a patnáctileté úspory. Když kamarádka přišla z rande, tak ty dvě vyzvídaly, jaké to bylo, a jestli má všechno, jak bylo uvedeno v inzerátu. Auto zahraniční - má Trabanta, vilu taky, ale je to spíš menší domek. A ty 15leté úspory mi dal hned. Ještě teď mně tečou po stehnech.


1-10   11-20   21-30   31-40   41-45  

Zkuste take vtipy z kategorie Zlatá rybka nebo O bláznech.